Святковий концерт з нагоди Дня Констутиції

26 червня о 14-ій годині у будинку культури села Драчинці відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Констутиції України та Дня молоді. Голова сільської ради Корниль Прокопець звернувся з вітальною промовою до учасників зібрання.

Перед присутніми виступили: голова осередку обласної організації репресованих та політв’язнів села Драчинці Олександра Сільвестрівна Гасяк, голова ради ветеранів села Тодор Кошурба та директор будинку культури Октавіан Верстюк. Вони привітали усіх з 20-річницею Конституції України та Днем молоді України, побажали миру, достатку і впевненості у кращому майбутньому для нашої держави.

Святкування відбувалося у дусі національного єднання та згуртованості. Присутнім дарували свої пісні : Вікторія Піц, Андрій Бельцик, Аліна Петрюк (“ Ми - Україна ”, “Україна”, ” Це моя Україна “ “Story of my life”).Запальними танцями причарували глядача: студія народного та сучасного танцю “Сонечко” (старша та молодша), керівники - Октавіан Верстюк (молодший) та Людмила Верстюк, дівочий танцювальний колектив “Пролісок”, керівник - Октавіан Верстюк, зразковий танцювальний колектив “Драчинецький сувенір”, керівник - Ніна Верстюк, сольний танець Марини Нявчук, керівник - Октавіан Верстюк («Свято на Буковині», «Веселунки», «Гуцулята», «Весела полька», «Дівочі витрибеньки», «Циганські мотиви», «Буковинський розмай», «Смерека», «Танець курчат», «БУМ», «Український святковий»).

Гурток художнього читання відтворив літературно-музичну композицію «Легенда про Україну», веселого настрою додали виступи команд КВН «НОУ-ХАУ» та “ПОЛОНИНА style” (“Де гроші” , “Царівна жаба”).І на цьому свято не закінчилося.Ведучі заходу Світлана Попович та Октавіан Верстюк запросили на перегляд комедійної вистави «Панночка - жартівниця, або все через тії моди» за мотивами творів М.Старицького “По модньому” та М. Альбіковського “Жартівниця” у виконанні народного аматорського театру будинку культури села Драчинці (режиссер- О.П.Верстюк). Вдячні глядачі щиро дякували своїми оплесками за чудовий концерт.