“Пам’ятаймо через роки і віки”

8 травня у селі Драчинці Кіцманського району біля Меморіалу загиблим у Другій світовій війні героям-односельчанам відбувся урочистий захід “Пам’ятаймо через роки і віки”, присвячений 71-й річниці Дня Перемоги над нацизмом.

Сільський голова Корниль Прокопець дякував ветеранам та учасникам АТО за їхні подвиги. На мітингу з промовами виступили ветеран Другої світової війни Василь Вершигора, голова місцевої Спілки ветеранів - син солдата, який не повернувся з війни, - Тодор Кошурба та учасник АТО Микола Многодітний.

Ведучі заходу - Ірина Чорней, Андрій Бельцик, Антон Єлісін та Аліна Банческу під удари метроному зачитали списки воїнів-односельчан, які не повернулися з війни. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника присутні вшанували пам’ять загиблих.

Звучали вірші у виконанні вихованців ДНЗ “Теремок”, будинку культури та Драчинського ЗНЗ І-ІІІ ступенів. Тематичні вокальні номери виконали Ангеліна Семенюк, Максим Темчук та учасники народного аматорського чоловічого хору “Буковинці”.

Настоятель Свято-Михайлівської церкви отець Василь у супроводі чоловічого хору провів молебень за загиблими на війні, після чого усіх присутніх запросили на поминальний обід.