“Вербна неділя” у Драчинцях

24 квітня у будинку культури села Драчинці Кіцманського району відбувся пізнавально-розважальний захід “Вербна неділя”, який провели працівники культури за участю аматорських дитячих колективів  та батьків самих учасників.

Глядачів зі святом привітав директор будинку культури села Драчинці Октавіан Верстюк. Ведучі заходу Катерина Піць, Микола Боднарюк, Максим Чорней та Анжеліка Вудвуд розповіли про історію виникнення свята, його традиції та звичаї.

            У сценічних образах Весни та Веснянки Олександра Смірнова та Анастасія Верстюк вітали глядачів, а Вістунець - Іван Вербельчук приніс звістку про Вербну неділю й легенько бив вербовою гілочкою присутніх зі словами: “Лоза б’є, не я б’ю, за тиждень – Великдень! Будь здоровий, як вода і багатий, як земля!”

            Упродовж заходу звучали вірші та пісні про весну, Вербну неділю та Великдень у виконанні Стаса Кирика, Анастасії Верстюк, Олександри Смірнової та вокального ансамблю районного будинку культури. Український народний танець виконав танцювальний колектив “Сонечко”. Ведучі провели ігри “Вербовая гілочка”, “Вербич” і тематичні конкурси.