Народний аматорський чоловічий хор “Буковинці” на телепередачі «Фольк-мюзік»

        23 березня народний аматорський чоловічий хор “Буковинці” будинку культури села Драчинці Кіцманського району (керівник – Ю.Чорней, акомпаніатори –  Г. Мельник та М. Вівчарюк) став учасником  телепередачі «Фольк-мюзік». 

Ця творча поїздка відбулася за сприяння начальника відділу культури, національностей та релігій Кіцманської РДА О.Тощук, Драчинецького сільського голови К.Прокопця та Мамаївського сільського голови С. Угринчука. Аматори відвідали столицю на запрошення автора та керівника проекту В. Коваленка та народної артистки України, ведучої телепередачі О. Пекун. Учасники колективу також висловлюють щиру подяку за матеріальну підтримку депутату Чернівецької обласної ради А. Маковею, ТОВ “Драчинецьке-1”(директор – Р.Буздуга), підприємцю В. Казиміру.

На зйомках програми колектив виступив з буковинською народною піснею «Ой, летіли журавлі». Аматори вітали ведучу та усю телевізійну команду пишним короваєм, а також вручили подарунки до музею «Фольк-мюзік» – книги, одна з яких “Драчинці — колиска моїх батьків”.

Ця поїздка додала учасникам народного аматорського чоловічого хору «Буковинці» ще більшої наснаги й творчого натхнення.