Пам’яті загиблого героя з Хотинщини…

15 січня у місті Хотин відбувся мітинг-реквієм, приурочений відкриттю Меморіальної дошки у Хотинському технікумі ПДАТУ загиблому земляку в зоні АТО Олександру Васильовичу Боднарюку. Олександр загинув 20 січня торік, але тривалий час залишався безвісти зниклим.

 До центрального корпусу Хотинського технікуму ПДАТУ того дня разом із командиром та побратимами Олександра Боднарюка прийшли і представники трудових колективів установ та організацій райцентру, студенти та молодь. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про земляків і всіх солдатів, котрі загинули на сході.

 Відкрили дошку під тужливі слова пісні "Плине кача": "Погину я в чужім краї...". Рідні та чимало присутніх не змогли стримати сліз, адже молодого героя вже не повернути. Він житиме у пам’яті хотинчан.

 На знак вшанування відваги та жертовності Олександра та його побратима, з яким загинули в тому останньому для них рейсі в аеропорт, в одній із військових частин Донеччини товариші відкрили подібну меморіальну дошку. Ще одна – на будівлі Анадольської ЗОШ, де він навчався. Про це підчас урочистого відкриття меморіального знаку нагадав присутнім його батько. "Сьогодні відкриваємо вже третій пам’ятний знак на честь мого Сашка, – констатував Василь Боднарюк. – І хоч, це не поверне мені з дружиною сина, а онучці батька, однак, стане нагадуванням усі нам та молоді, що є патріоти, котрі на вівтар мирного майбутнього поклали свої життя."

 Із великим співчуттям у серці до батьків звернувся побратим Олександра – підполковник Олександр Іванович Шипак, командир батареї 80 аеромобільної бригади та заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Миколайович Шкурідін.

 Настоятель Анадольського храму отець Анатолій відслужив поминальну панахиду по невинно убієнним воїнам АТО та освятив меморіальну дошку. Біля стіни, де вона розміщена, побратими Олександра з гаубично-артилерійської батареї 80-ої аеромобільної бригади, учасники АТО та представники влади та колективів райцентру поклали квіти.