Ювілей недобоївських гармошкарів

       У листопаді цього року народний аматорський ансамбль гармошкарів Недобоївського сільського будинку культури по дозвіллю та відродженню національних традицій Хотинського району відсвяткував свій ювілей – 40 років від дня створення.

        Аматорський ансамбль, подібних якому немає на Буковині, започаткував свою історію у далекому 1975 році. Відомий музикант Григорій Гайдеєк згуртував навколо себе кількох тодішніх старшокласників Миколу Тодосійчука, Івана Манюка, Василя Палія, Василя Гайдеєка, Григорія Одовичена та інших і об’єднав ідеєю музичного колективу. Уже після першого концерту до юнаків приєдналися поважні односельчани. На репетиції почали приходити декілька десятків недобоївчан. Сюди і зараз приходять цілими сім’ями: поряд з батьком грає син, із дідуся бере приклад онук.

      Нині ансамбль має почесне звання «народний аматорський», багатий напрацьований репертуар, є лауреатом фестивалів і конкурсів, у його біографії - широка географія виступів від Хотина і Чернівців до Коростеня і Ворзеля.

         Усі ці роки колективом незмінно керує Григорій Антонович Гайдеєк.

- Для більшості із нас бути «гармошкарем» - це навіть не захоплення, а стан душі, - говорить керівник колективу. - То ж хай і надалі звучать недобоївські гармошки у бессарабському краї.