Районний семінар у Пашківцях

 19 лютого 2015 року на базі будинку культури села Пашківці Хотинського району було проведено районний семінар клубних працівників на тему: «Особливості діяльності клубу з урахуванням інтересів різних категорій населення». Тему семінару висвітлила провідний методист РБНТД Світлана Шалаєва, яка зазначила, що організація культурно-мистецьких масових заходів для населення різних вікових категорій є одним з найважливіших завдань у діяльності клубних закладів. Клубними працівниками культури ведеться ефективна робота по розробці інноваційних культурно-дозвіллєвих форм і пошуку нових підходів у клубній роботі з організації дозвілля для дітей, молоді та людей старшого віку.

 У роботі семінару взяли участь в.о. директора Хотинського РБНТД Ольга Швець, завідувач сектору культурно-дозвіллєвої роботи Альона Татарчук, Пашковецький сільський голова Світлана Корнівська, яка ознайомила присутніх із минулим та сучасним села Пашківці, а також поділилася досвідом тісної співпраці сільської ради та сільського будинку культури. Василь Брунза, директор Пашковецького СБК ознайомив учасників семінару із гуртковою роботою та проведенням масових заходів з урахуванням інтересів різних категорій населення.

 Мешканці села та учасники районного семінару клубних працівників були присутніми на літературно-музичному вечорі «Всеперемагаюча сила кохання». Не зважаючи на те, що в Україні йде неоголошена війна, молоді люди все одно закохуються, одружуються, а дружини з болем в серці чекають на своїх чоловіків. На захід були запрошені молоді пари, які нещодавно одружилися і пари, які прожили в шлюбі багато років, виховавши дітей та онуків. Ведучі заходу коротко розповідали про уподобання кожного із подружжя, а ті, у свою чергу, охоче відповідали на питання, згадували молоді роки та ділилися досвідом щасливого спільного життя.

 На екрані демонструвалися сімейні фотографії, відеоролики з віршами про кохання у виконанні відомих акторів та співаків – Ніни Матвієнко, Богдана Ступки, Ольги Сумської. У виконанні солістів-вокалістів, жіночої вокальної групи прозвучали пісні про вірне і взаємне кохання, а учасники танцювального колективу потішили присутніх хореографічними композиціями.

 Літературно-музичний вечір пройшов у творчій, напрочуд сімейній та дружній атмосфері. Радість спілкування, можливість чути, бачити цікаву, духовно багату людину – це принцип, який повинен стати головним у діяльності закладів культури. По закінченню літературно-музичного вечора відбулося обговорення, на якому клубні працівники обмінялися думками та пропозиціями щодо проведення таких заходів.

 

Світлана Шалаєва,

 провідний методист Хотинського РБНТД