Свято танцю та енергії у Хотині: концерт «Кроку вперед»

240440752 2857634501027436 8983215775869444818 n111 танцюристів, понад два десятки номерів та океан драйву! Ось таким насиченим, незабутнім видався звітний концерт зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю «Крок вперед» Хотинського БНТД.

– Ми так довго чекали, і нарешті ця зустріч! Два карантинні роки ми не відчували драйву від музики, "живих" гучних овацій! Два роки ми сумували за вами, глядачі, – наголосила під час відкриття концерту керівниця та ідейна натхненниця колективу Віра Тамазликар.

Вона представила усі групи колективу: від найстарших і найдосвідченіших – до наймолодших і найзворушливіших. А далі у калейдоскопі різноманітних танців учасники викладалися «на повну», заряджали своєю енергією та дарували гарний настрій присутнім. У залі був аншлаг: юні глядачі та люди поважного віку!

Справжньою родзинкою стали відеоролики про життя колективу, як тренувалися під час карантину і мріяли про «живий» великий концерт, який нарешті став реальністю завдяки підтримці працівників Хотинського будинку народної творчості та дозвілля.

На завершення чудового танцювального вечора хореографів та усіх учасників колективу тепло привітали з неперевершеним творчим звітом в.о. директора Буковинського центру культури і мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк, заступниця начальника відділу освіти, молоді та спорту Хотинської міської ради Людмила Саченко, провідна методистка Хотинського БНТД Світлана Шалаєва. Вони вручили Вірі Тамазликар подяки від міської ради та Хотинського БНТД за розвиток хореографічного мистецтва краю.

А глядачі у залі подарували море овацій!