Семінар клубних працівників культури Хотинщини

СЕМІНАР КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ  КУЛЬТУРИ ХОТИНЩИНИ22 квітня працівники методичного кабінету Хотинського РБНТД провели семінар для керівників клубних закладів культури Хотинщини на тему: «Клуби за інтересами та любительські об’єднання як засіб задоволення соціокультурних потреб населення».

Провідний методист Світлана Шалаєва розповіла учасникам семінару про шляхи заснування нових об’єднань, формування їхніх статутів, а також про права та обов’язки засновників і керівників. На семінарі висвітлювалися й питання про типи і види об’єднань, які можуть формуватися при клубних закладах культури. На прикладі діяльності любительського об’єднання «Джерело» Білівецького сільського будинку культури (керівник – Людмила Ткачук) учасники семінару дізналися про основні методи і форми роботи любительських об’єднань. Завідувач сектору культурно–дозвіллевої діяльності Хотинського РБНТД Любов Жалоба у своїй доповіді торкнулася питання культурних запитів різних категорій населення та їхнього врахування під час створення нових об’єднань.

Після теоретичної частини учасники семінару мали змогу переглянути показовий масовий захід - обрядове дійство «Весна іде, свята несе» від учасників любительського об’єднання «Джерело». На сцені лунали веснянки, гаївки, а також веселі ігри та забави.

Під час підведення підсумків відбулося неформальне спілкування між усіма учасниками семінару, які ділилися власним досвідом та дружніми порадами.