Українська естафета творчості

12-естафета творчості15 квітня в Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський конкурс «Українська естафета творчості», в якому взяли участь 187 колективів з різних куточків України. Хотинщину на цьому конкурсі гідно представив зразковий аматорський хореографічний колектив сучасного танцю «Крок вперед» під керівництвом Віри Тамазликар у чотирьох вікових категоріях.

У категорії 5-8 були заявлені дві групи - малюки з танцем "Подарунок" здобули ІІ премію, а танцюристи з постановкою "Дитяча суперечка" отримали гран-прі.

У віковій категорії 9-11 років з дебютним танцем "І наснились танці" виступила середня група колективу та, завдячуючи своєму шаленому драйву, також виборола гран-прі.

У категорії 12-14 років хореографічний номер "Дух команди" представила ще одна середня група колективу «Крок вперед», за що отримали І місце.

Категорію 15-25 років представляла найдосвідченіша група колективу з танцем «Відчуй ритм». Журі високо оцінили майстерність хотинських аматорів, нагородивши їх гран-прі фестивалю.