У Хотині відбулася нарада працівників культури

430 січня у Хотинському районному будинку народної творчості та дозвілля відбулася підсумкова нарада працівників культури Хотинського району. Про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури у 2018 році та завдання на 2019 рік інформував начальник відділу культури Юрій Марко. У нараді взяли участь міський голова Микола Головльов, Тетяна Бринь, заступник голови Хотинської районної державної адміністрації, Андрій Коломеєць, заступник голови Хотинської районної ради. Доповідачі Альона Кравецька, завідувач відділу обслуговування користувачів центральної бібліотеки, Марія Чоплак, директор будинку культури, дозвілля і фольклору с. Перебиківців, Людмила Семенко, заступник директора ЦБС по роботі з читачами-дітьми, Наталія Бурденюк, директор Хотинської музичної школи, Валентина Гаврилян, завідувач філії Керсенської бібліотеки-філії, Світлана Шалаєва, провідний методист РБНТД.

Було обговорено про рейтингові показники, матеріально-технічну базу закладів культури та масові заходи, які відбулися протягом 2018 року. Того дня почесними грамотами Хотинської міської ради нагородили кращих працівників культури

На нараді обговорювалися питання діяльності закладів культури в умовах реформи децентралізації влади та дійшли висновку, що заклади культури в процесі об’єднання територіальних громад повинні будуть знайти своє нове місце. Працівники закладів культури повинні окреслити шляхи подальшого існування та визначити нові напрями надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних та дозвіллєвих послуг на високому рівні.