Міс та Містер-професійність

36-професiйнiсть29 листопада у Хотинському районному будинку творчості та дозвілля відбувся конкурс професійного самовизначення «Міс та Містер-професійність». У конкурсі взяли участь 7 пар з навчальних закладів району:

- Діана Дудко та Роман Мельник (Полянський НВК);

- Юлія Яковчук та Юрій Нестор (Хотинський коледж);

- Ангеліна Антонюк та Владислав Галичанський (Клішковецька гімназія);

- Аріна Онуфрійчук та Ілля Сіногач (Рукшинський НВК);

- Анастасія Євстафієва та Руслан Трачук (Хотинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1);

- Анастасія Николюк та Руслан Череватов (Хотинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5);

- Ірина Микитюк та Олександр Кисорець (Хотинська гімназія).

Конкурс відбувся за ініціативи Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості та за сприяння управління освіти і відділу культури Хотинської районної державної адміністрації.

Конкурсанти продемонстрували себе у професіях: «Лісівник», «Бухгалтер», «Пожежник», «Хореограф», «Лікар», «Поліцейський», «Військовий».

Конкурсанти виступали у номінаціях: «Заяви про себе», «Робочі будні», «Реклама професії» та «Хвилина слави». Професійно оцінювали виступи учасників Любов Кожолянко (директор Чернівецького обласного центру зайнятості), Максим Бурбак (народний депутат України), Петро Допіряк (голова Хотинської районної державної адміністрації), Ірина Гончарук (начальник відділу організації профорієнтації Чернівецького обласного центру зайнятості), Альона Колесникова (головний спеціаліст відділу молоді та спорту Хотинської РДА), Леся Микитенко (режисер, керівник зразкового аматорського театру юного глядача Хотинського РДНТД). Вірно підраховувала оцінки лічильна комісія у складі Івана Адажія та Наталії Гончаренко. Усі конкурсанти продемонстрували високий рівень підготовки і творчий підхід по поставлених завдань.

За підсумками роботи журі перемогу здобули учні Хотинської гімназії з професією військових, друге місце посіла Хотинська ЗОШ №1 з професією лікарів, третє місце - Хотинський технікум з професією бухгалтерів.

Переможців та учасників конкурсу привітали народні депутати України Максим Бурбак та Василь Амельченко. Переможці отримали цінні призи від обласної служби зайнятості та роботодавців «своєї професії». До привітань долучилася й громадська організація «Україно! Крок вперед», представники якої подарували кожній танцювальній парі (а з представлений пар у конкурсі «Хвилина слави» шість пар обрали для себе саме хореографічні номери) пам'ятні подарунки.

У святковій концертній програмі взяли участь Ольга Бонар (зразкова вокальна студія «Щасливі діти», керівник - А. Татарчук) та зразковий аматорський хореографічний колектив сучасного танцю «Крок вперед» (керівник - В. Тамазликар).

Серед усіх присутніх відбувся розіграш лотереї «Щасливий випадок», на якій кожен щасливчик отримав подарунки від центру зайнятості.