Колективи Хотинщини на Міжнародному фестивалі “Grand-fest Кам’янець”

8-grand fest2 листопада у Кам'янці-Подільському відбувся V міжнародний фестиваль-конкурс «Grand Fest Кам’янець». До міста з’їхалися учасники з різних куточків України, а також колективи з-за кордону. Талановиті діти та молодь змагалися у різних жанрах: вокальному, хореографічному, театральному, оригінальному. Загалом, у конкурсі взяли участь понад 100 колективів.

Честь Хотина у цьому конкурсі відстоювали одразу два зразкових колективи РБТНД – «Крок вперед» і театр юного глядача. Зразковий аматорський хореографічний колектив сучасного танцю «Крок вперед» (керівник – Віра Тамазликар) представив на розсуд журі 5 танців від учасників різних вікових груп. Колектив здобув:

Диплом ІV ступеня за танець «Переполох» (середня вікова категорія);

Диплом ІІІ ступеня за танець «Дитяча суперечка» (молодша вікова категорія);

Диплом ІІ ступеня за танець «Вдалий день» (старша вікова категорія).

Три дипломи І ступеня за танці «Дух команди» (середня вікова категорія), «Світло в тобі» та «Дністровський передзвін» (старша вікова категорія), а також за танець «Сповідь дитячої душі» (дует Руслана Трачука та Анни Стрижибороди).

У номінації «Театральне мистецтво» гідно виступив зразковий аматорський театр юного глядача під керівництвом Лесі Микитенко. Колектив презентував мікс казок «Пригоди Незнайки, або у світі казок», за що отримав диплом І ступеня. Кожен учасник отримав пам’ятні медалі з логотипом фестивалю, а також незабутні враження від поїздки!