Як деруни їсти та на гармоні грати

7 грай-гармоньНещодавно з дводенної поїздки повернувся зразковий аматорський ансамбль Гармошкарів будинку культури с. Недобоївців Хотинського району.

Учасники ансамблю побували на VIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Грай, гармонь» імені В.П. Бугаєва у місті Коростень, що на Житомирщині. У перший фестивальний день всі учасники зібралися біля місцевого будинку культури, де було відкрито пам’ятну дошку першому президенту кармоністів України В.П. Бугаєву.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Володимир Москаленко, начальник відділу культури і туризму Коростенської міської ради Леонід Беркович, голова журі – заслужений артист України Микола Голючик, голова оргкомітету - Василь Сириця.

Своє музичне вітання учасникам конкурсу дарував місцевий гурт «Коростенські музики» (керівник - Анатолій Стожук).

Саме зразковому аматорському ансамблю гармошкарів з Недобоївців випала честь першими відкривати конкурсну програму фестивалю. У його виконанні прозвучало попурі на тему українських народних мелодій і твір «Ой заграйте, музиченьки».

За рішенням журі колектив нагороджений диплом І ступеня у номінації «Ансамблі гармоністів», диплом ІІ ступеня – соліст-інструменталіст Іван Бонар, диплом ІІІ ступеня - Андрій Москалюк та Назар Кричун у номінації «Дует гармошкарів», диплом ІІІ ступеня – керівник Григорій Гайдеєк.

Всі конкурсанти отримали пам’ятні значки учасника VIII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу та пам'ятні колективні фотографії. Наступного дня колектив побував на Міжнародному фестивалі дерунів. Саме недобоївським гармошкарям доручили відкривати шоу-програму цього незвичного фестивалю.