Герої не вмирають… Просто йдуть…

 Герої не вмирають… Просто йдуть…У Хотині на площі біля міської ради традиційно відбулося велелюдне урочисте зібрання. Адже події листопада 2013-го – лютого 2014 років змінили хід історії нашої держави. “У боротьбі за оновлення країни, за її європейське майбутнє, за права та свободи людини заплачено страшну ціну: свої життя віддали патріоти – ті, що тільки починали жити, – з такими словами звернулися до присутніх ведучі Світлана Шалаєва і Любов Жалоба. – Ми закликаємо згадати у молитвах усіх героїв, які журавлиним ключем полинули у вирій вічності…”

 У всіх наверталися сльози на очі, коли діти - учасники вокального ансамблю Хотинської гімназії (керівник - Л. Лепцьо) заспівали проникливу пісню-посвяту героям Небесної Сотні. Опісля В. Зінзюк та В. Майстрюк виконали пісню “Небесна Сотня білих журавлів”.

Присутні запалили лампадки на знак вшанування пам’яті загиблих. На заході був присутній народний депутат України М. Бурбак, який разом з представниками місцевої влади поклав квіти до портретів загиблих Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.