Мистецтво – безмежний простір нашого життя

Мистецтво – безмежний простір нашого життя9 листопада у Хотинському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся урочистий концерт з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва «Мистецтво – безмежний простір нашого життя».

 Навіть у своє свято «винуватці торжества» не відпочивали: на сцені Хотинського РБНТД вони дали чудовий концерт, який пролетів на одному диханні, адже готували його направду люди творчі. Справжнє захоплення викликали постановки у виконанні хореографічних колективів «Сяйво» і «Крок вперед», заворожили виразною мовою танцю у стилі контемп Юлія Яковчук і Тарас Сторожинецький, звабливі красуні – учасниці «Белі-Денс» чарували ритмікою і граційністю. Зігріла серця глядачів ніжна й бентежна авторська поезія Любові Жалоби. Присутніх потішила байка Павла Глазового, артистично продекламована Мариною Лук’яник. Діалоги ведучих Світлани Шалаєвої та Любові Жалоби, пересипані гумором з ноткою самоіронії, знаходили щирий відгук і викликали усмішки в їхніх колег по творчому цеху.

 Гарні пісні, мелодії і святковий настрій подарували цього дня й викладачі та учні Хотинської і Зарожанської музичних шкіл Вероніка Зінзюк, Віталій Самотюк, Юрій Журавський, Юлія Соловйова, Віктор Козак, Ігор Коновчук, Альона Рибак, Сергій Рябіцький, Надія Курлікова, Іван Дідух та Аніта Мороз. У їхньому виконанні прозвучали легендарні пісні Володимира Івасюка, жартівливі та мелодійні народні наспіви, лунали ліричні інструментальні композиції, чуттєве танго і запальний рок-н-рол.

 З нагоди свята працівників культури привітали голова Хотинської райдержадміністрації Петро Допіряк, начальник відділу культури Юрій Марко, голова райкому профспілки працівників культури Наталія Коновчук. Вони відзначили грамотами кращих працівників установ культури, бібліотечної системи району та шкіл естетичного виховання. З теплими словами до своїх колег звернулися директор Хотинської музичної школи Наталія Бурденюк, заступник директора ЦБС по роботі з читачами-дітьми Людмила Семенко, директор Клішковецького сільського будинку культури Галина Ткач та ветеран галузі культури Ніна Сандуляк.