Наші герої

12 жовтня у Хотинському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся вечір пам'яті, присвячений Дню захисника України "Наші Герої". На заході були присутні учасники антитерористичної операції, родини загиблих героїв, керівництво району, школярі, громадськість міста та району. Розпочався вечір проникливою молитвою ведучих Любові Жалоби та Світлани Шалаєвої до Пресвятої Богородиці.

Під час заходу присутні згадали про подвиги козацького війська, очолюваного Петром Сагайдачним, про історію створення УПА, про подвиги земляків під час Другої Світової війни.

Захід продовжився показом своєрідної відеоісторії про героїв Хотинщини - Максима Доника, В'ячеслава Пелехатого, Сергія Побережника, Юрія Кушніра, Олександра Гарбуза, Олександра Боднарюка, Олександра Коваля, Валерія Ротаря та Леоніда Дергача, які були створені на основі відеосюжетів передачі "Герої" телеканалу «Буковина».

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про славних синів України, а юні школярі поклали корзини з квітами до підніжжя Меморіалу Слави, монументу загиблим землякам в Афганістані та Пам’ятного Хреста загиблим героям у зоні проведення АТО.

Голова Хотинської районної державної адміністрації Петро Допіряк та військовий комісар Хотинського районного комісаріату, учасник АТО Ігор Шевчук вручили посмертні нагороди та сертифікати вічної слави і пошани батькам загиблих воїнів.

З промовою виступив військовий капелан, учасник антитерористичної операції, настоятель храму Бориса і Гліба УПЦ Київського патріархату отець Дмитро. Він подарував сім'ям загиблих героїв Хотинщини ікону Покрови Пресвятої Богородиці.

Почесною грамотою Хотинської райдержадміністрації та районної ради нагородили учасників Другої Світової війни, воїнів–інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції та волонтерів.

Під час концертної програми прозвучали пісні у виконанні Альони Татарчук, гурту "Експромт", Сергія Гончара, Альони Колесникової. З музичною композицією виступили Надія Курлікова та Віктор Козак, яскраво декламувала твори Анна Микитенко. На завершення заходу колектив "Топ-Данс" разом з Олександрою Бурячок подарували присутнім частинку доброти, виконавши хореографічну композицію "Дитячі мрії", учні місцевої музичної школи виконали Державний Гімн України.