У Хотині вшанували людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

27 вересня у малому залі Хотинського районного будинку культури та дозвілля відбувся захід "Зігріймо серце добротою", приурочений Міжнародному Дню людей похилого віку, який організували працівники РБНТД спільно з територіальним центром соціального обслуговування надання соціальних послуг. У теплій, майже домашній обстановці, зібралися люди, за спиною у яких великий життєвий шлях.

На зустріч з ветеранами праці завітав перший заступник голови Хотинської районної державної адміністрації Володимир Марцинкевич. Він побажав присутнім довгих і щасливих років життя, здоров'я та радості від дітей та онуків. «Ця зустріч та звичайна душевна розмова з однодумцями, товаришами й ровесниками – така необхідна потреба для кожної людини будь-якого віку», - зазначив перший заступник.

З присутніми поділилися власними спогадами Олексій Пожарук, Тарасій Д'яволюк, Іван Гаврилюк, Валентина Шваб'юк, Таісія Булатович, Галина Підопригора, Іванна Бажан, Тамара Ткач, Валентина Литвинюк, Лідія Микитенко та Марія Кириленко.

Музичні вітання для ветеранів праці подарували вихованці зразкової аматорської вокальної студії "Муза" (керівник - Оксана Кульчицька) – Евеліна Бойко, Серафим Романюк, Анна Шушкова, Вероніка Федоруца, Анна Микитенко. Анна Микитенко та Марія Борисівна Кириленко розповіли глядачам притчу про Молодість та Зрілість.