ХХVIІІ спартакіада людей з обмеженими фізичними можливостями на Хотинщині

Нещодавно у Хотинському міському парку відбулася традиційна ХХVIІІ спартакіада для людей з обмеженими фізичними можливостями. Учасники мали змогу по-дружньому порівнятися силою і витримкою, проявити спортивне загартування, продемонструвати свою спортивну підготовку, піднятися на почесний п'єдестал переможців та водночас розкрити нові таланти, збагатитися новими яскравими враженнями і просто поспілкуватися один з одним.

Учасників спартакіади привітали, перший заступник голови Хотинської райдержадміністрації Володимир Марцинкевич, голова райради Олександр Плаксивий, Хотинський міський голова Микола Головльов, голова Хотинського районного товариства інвалідів Сергій Пелепецький, голова обласної організації інвалідів Всеукраїнської асоціації інвалідів "Союз інвалідів України" Микола Рошко та народний депутат України Максим Бурбак. Гості побажали присутнім здоров’я, миру, добробуту і такої ж витримки у подоланні усіх життєвих негараздів і перешкод.

Учасники продемонстрували свою вправність у шахах, шашках, дартсі, перегонах на візках, настільному тенісі та грі "Городки". Окрім цього присутні мали можливість випробувати свої сили в знаннях з правил дорожнього руху та стрільбі з пневматичної гвинтівки. Переможці були нагороджені грамотами та дипломами. Учасники від душі дякували всім, хто організував та провів для них таке спортивне свято.