"Крок вперед": канікули з користю

Нещодавно учасники зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю  "Крок вперед"  під керівництвом Віри Тамазликар побували на ІІІ Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Чорноморська перлина»-2017, що відбувся 29 червня-5 липня в Затоці (Одеська область).

В конкурсі взяли участь близько 50 танцювальних колективів із різних куточків України, всі вони представили сильні за технікою та красиві за постановкою номери, кожен із яких вирізнявся оригінальністю та ідейністю.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі у складі Тісато Ісікави (танцівниця, переможниця проекту "Танцюють всі»-4, провідна балерина Люблінського театру), Марка Орловського (заслужений діяч мистецтва України, керівник творчих майстерень, директор продюсерського центру ім. І. Чапкіса), Віти Савіцької (заслужений діяч естрадного мистецтва України, магістр педагогічної освіти, викладач вокалу), Вадима Лященка (хореограф проекту "Майданс"-3 ).

Навіть спекотна погода не стала на заваді учасникам колективу "Крок вперед". Шість представлених танців судді відзначили високими оцінками. Так, всього чотири наймолодших танцюристи із танцем "Весела поїздка" отримали ІІ місце у своїй віковій категорії. Молодша група із композицією "Невгамовні" та старша група із  танцем "Місто" нагороджені І премією. Середня група із танцем "Смерека" та старша група із  танцем "Дівочі розваги" – ІІ премія. Насамкінець журі здивували батьки колективу із танцем "Королеви", за який їх нагородили І премією.

Також колектив нагородили пам'ятним кубком про участь у фестивалі, грамотами, почесною відзнакою журі та сертифікатом на знижку в  1000€ для участі у фестивалі, що відбудеться на осінніх канікулах в Чехії.