"Останні герої": випускники-2017

24 червня в приміщенні Хотинського районного будинку народної творчості та дозвілля відбувся випускний вечір учнів міської школи №5.

Цей захід став найзнаменнішою подією не тільки для вчорашніх школярів, але й для усіх присутніх у глядацькій залі. Свято відбулося під гаслом "Останні герої. Найстійкіші". Дівчата у вишуканих сукнях та галантні хлопці у костюмах гордо та впевнено дефілювали сценою, випускники з трепетом отримували свій перший важливий документ – атестат про повну середню освіту. Винуватці дійства щиро сміялися із жартів ведучих та кумедних відеороликів із їхнього шкільного життя. Ця урочиста подія була щедрою на увагу, тепло і добрі слова до випускників, адже їх прийшли привітати і вчителі, і батьки, і шкільні друзі. Виступи директора школи Світлани Анісімової та класного керівника Олени Паладюк були сповнені материнським теплом, гордістю за своїх учнів та великою надією у їх світле майбутнє.

Активну участь в організації та проведенні свята взяли працівники районного будинку народної творчості та дозвілля Леся Микитенко та Тетяна Федоруца.