Благодійний творчий звіт "Ритм життя"

2 червня у Хотинському РБТНД відбулося справжнє свято танцю. Усі поціновувачі хореографічного мистецтва завітали на творчий звіт зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю "Крок вперед" (керівник - Віри Тамазликар).

Цього року колективу виповнилося 10 років. Як відзначили глядачі, ці роки не пройшли марно. Кожна постановка, кожен номер вражали своєю індивідуальністю, ідейністю та сюжетністю. Кожен танець – своя неповторна історія, своя емоція. До танцю Віра Станіславівна залучила усіх – і наймолодших карапузиків, і, навіть, батьків учасників колективу. Жартували та розважали глядача ведучі з Кам'янця-Подільского Денис Кошелєв та Давід Головач.

На свято завітали Анна Шушкова, учасниця зразкової аматорської вокальної студії "Муза" (керівник - Оксана Кульчицька), учасники студії східного та арабського танцю "Беллі Денс" (керівник - Уляна Топала), Юля та Діана Віщуки, учасниці зразкової студії вокального співу "Щасливі діти" (керівник - Альона Татарчук).

Гості з Чернівців - юні танцюристи Дмитро Маршалюк та Діана Віщук подарували танець "Елвіс". Учасники студії східного та сучасного танцю "Аджанта" з Кам'янця-Подільського привітали "Крок вперед" запальною та чаруючою хореографічною композицією.

Привітали із вдалим творчим звітом колектив та його керівника перший заступник міського голови Володимир Сторчак, начальник відділу культури Хотинської РДА Юрій Марко, провідний методист Хотинського РБНТД Світлана Шалаєва.

Творчий звіт ніс в собі й благородну мету - збір коштів на лікування випускника колективу Івана Зозуляка. Учасникам колективу "Крок вперед" вдалося зібрати 10 744 грн. на лікування. Гроші були передані на сцені його сестрі Віталіні.

Якщо ви маєте можливість і бажання долучитися до цієї благородної справи, кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку 5168 7572 6427 0432, отримувач - Зозуляк Світлана Володимирівна (мати Івана Зозуляка).