У Хотині відбувся ювілейний районний фестиваль "На крилах надії"

2 червня у парку міста Хотин за підтримки голови Хотинської РДА Петра Допіряка, працівників відділу культури райдержадміністрації, голови Хотинського районного товариства інвалідів Сергія Пелепецького відбувся Х ювілейний районний благодійний фестиваль народної творчості «На крилах надії» для людей з обмеженими фізичними можливостями.

На свято завітав народний депутат Верховної Ради України Максим Бурбак, який звернувся до присутніх з вітальним словом та побажав кожному учаснику фестивалю витримки, мужності, віри у світле майбутнє та успіхів в усіх справах.

Мета фестивалю – виявлення талановитих людей з обмеженими фізичними можливостями та залучення їх до участі в культурно–мистецькому житті краю, створення умов і можливостей для самореалізації та розкриття свого творчого потенціалу. З різних куточків Хотинщини з'їхалися учасники, щедро обдаровані талантами та сильні духом.

Вони щодня ведуть боротьбу з недугами, тож з радістю відгукуються на запрошення організаторів взяти участь у заходах, де можна не тільки продемонструвати свої уміння та таланти, а й поспілкуватися, отримати заряд позитивної енергії, підтримати та підбадьорити один одного.

У теплій затишній атмосфері учасники фестивалю демонстрували свої таланти у театрально-розмовному, пісенному, хореографічному жанрах. Усі охочі мали змогу переглянути чудову виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва.