Хотинчани насолоджувалися мистецтвом східного танцю

20 травня жителі Хотина поринули у таємничий світ Сходу і насолоджувалися хореографічними номерами у виконанні чарівних, граційних, загадкових й спокусливих жінок у розкішних вбраннях. Їхні чуттєві виступи змінювалися грайливими, запальними танцями найменших учасниць, котрі також підкорили серця присутніх.

Студія східного танцю Belly Dance(керівник – Уляна Топало) діє лише два роки, але вже встигла гучно заявити про себе на всеукраїнських і міжнародних конкурсах, а її учасниці завжди у числі призерів. Понад двадцять хотинчанок різного віку об’єднала любов до цього виду мистецтва. .

Белліданс, соло-табла, соло-межансе, фьюжн, бандарі, баладі… Ці досі невідомі необізнаній аудиторії традиційні та осучаснені східні танці тішили свою красою численну аудиторію.

Присутні мали змогу навчитися основам східних танців і водночас переконатися, що це мистецтво зовсім непросте. З десяток представниць прекрасної статі, а також двоє сміливців-чоловіків вийшли на сцену і під запальні ритми та підбадьорливі оплески глядацького загалу повторювали плавні рухи Уляни Топали, яка й провела цей майстер-клас.

У шоу-програмі взяли участь запрошені хореографічні колективи "Сяйво", "Крок вперед", "Еnergy way". Протягом концерту глядачів розважали дотепні ведучі Артем Єфіменко та Євген Охотніков. Із вдалим виступом артистів привітала провідний методист Хотинського РБНТД Світлана Шалаєва.