"Кобзарем його ми звемо"

28 лютого у Хотинському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся районний огляд-конкурс читців-декламаторів, присвячений пам'яті Т.Г. Шевченка "Кобзарем його ми звемо". Учасники виконували твори Великого Кобзаря,  українських письменників, присвячені Т. Г. Шевченку, композиції за сучасною поетичною шевченкіаною, співану поезію.

До складу журі увійшли Л. Жалоба, провідний бібліотекар ЦРБ відділу користувачів, місцева поетеса, С. Шалаєва, провідний методист Хотинського РБНТД, М. Кириленко, художній керівник Хотинського РБНТД, А. Татарчук, завідувач сектору з культурно-освітньої та дозвіллєвої роботи, Л. Микитенко, керівник зразкового аматорського театру юного глядача.

У молодшій віковій категоріїІІ місце здобула Ольга Гайсенюк (Атацький клуб), І місце розділили Анастасія Непийвода (Млинківський сільський клуб) та Вероніка Федоруца (Хотинський РБНТД).

У середній віковій категорії на ІІІ місці Анастасія Тимчук (Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2), ІІ місце розділили Степан Тимчук (Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2) та Діана Федишин (Клішковецький СБК), І місце виборола Діана Чайкун (Пригородоцький клуб).

У старшій віковій категоріїІІІ місце у Надії Слободян (Корнештівський об'єкт дозвілля), Оксана Бучацька (Перебиковецький СБК дозвілля і фольклору), Ростислав Подря і Анастасія Данилко (Шилівецький СБК). ІІ місце – Валентина Ільчук (Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2) та Сніжана Буркун (Ярівський СБК). І місце здобула Віталіна Беженар (Данковецький СБК).

У номінації "Авторська поезія" ІІІ місце у Богдана Годнюка (Хотинська гімназія), ІІ – у Ольги Гайсенюк (Атацький клуб) на першому у Анна Попович (Зарожанський СБК).

У номінації "Співана поезія"ІІІ місце здобув Володимир Андронік, І місце між собою розділили Вероніка Зізнюк (Пригородський клуб) та підготовча студія народного аматорського тріо бандуристів "Журавка" (Хотинський РБНТД).

Участь в обласному конкурсі читців братимуть Вероніка Зінзюк, Віталіна Беженар та підготовча студія народного аматорського тріо бандуристок "Журавка".