Фольклорне свято щедрівок, колядок та маланок

На Хотинщині вже стало доброю традицією проводити фольклорне свято щедрівок, колядок та маланок "Коляда, коляда на Хотинщину прийшла", яке покликане відроджувати традиції, звичаї, обряди, що побутують у Бессарабському краї.

З Новим роком, Різдвом Христовим і прийдешніми святами гостей та учасників заходу привітав перший заступник голови Хотинської райдержадміністрації В. Марцинкевич.

У заході взяли участь ансамбль народної музики Ярівського СБК (керівник - О. Рудий), ансамбль викладачів Хотинської музичної школи, аматори з Гордівецького та Пригородоцького клубів, аматори сіл Корнешти, Блищадь, Поляна, Пашківці та Круглик.

З обрядовим дійством "Різдвяний вертеп" виступили учасники народного аматорського фольклорного колективу "Білівчанка" БК с. Білівців.  Весело щедрували учасники аматорських фольклорних колективів клубів сіл Атаки та Недобоївці.

Потішив глядача обрядовим дійством "Від Різдва Христового до Йордану" фольклорний колектив клубу села Ширівці. На свято завітали й учасники народного аматорського хору ветеранів війни та праці "Оберіг" Хотинського РБНТД (керівник - Ю.Кульчицький).

 

Т. ФЕДОРУЦА