«Місто Лева» – 2016

11-13 березня у Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Місто Лева» – 2016. Проект має на меті відродити, зберегти та розвивати національну культуру, ознайомити країну з її найкращими талантами, встановити творчі контакти між учасниками. У програмі заходу -  виступи конкурсантів у різноманітних номінаціях, серед яких переважали хореографічний та вокальний жанри. Зокрема хореографічні колективи презентували своє мистецтво у номінаціях: «Танці народів світу», «Класична хореографія», «Сучасна хореографія», «Естрадний танець», «Народна стилізація», «Бальна хореографія». На суд глядача учасники представляли по два танці у старший, середній та молодшій вікових категоріях. Свою творчість на святі продемонстрували понад 120 колективів з різних областей України.

У фестивалі взяв участь зразковий аматорський хореографічний колектив "Крок вперед" Хотинського районного будинку культури (керівник – Віра Тамазликар), який представив чотири групи у трьох вікових категоріях та двох номінаціях - «Сучасна хореографія», «Естрадний танець».

Львів'яни мали змогу побачити знакові для колективу композиції "Перлинки України", "Струни скрипки", "Історія кохання", "Святкова полька" та "Присвята солдатам", а також нові хореографічні номери. «Крок вперед» був відзначений найвищою нагородою – Гран-прі у хореографічному жанрі. Щиро вітаємо!