«Жінка – мати, королева, берегиня»

4 березня у Хотинському районному будинку народної творчості та дозвілля відбулося свято «Жінка – мати, королева, берегиня» до Міжнародного жіночого дня. Розпочався захід із відеоролика, в якому діти Хотинщини розмірковували над питаннями, хто така жінка, для чого вона потрібна і що  їй потрібно дарувати у такий день.

         Після вітальних слів ведучих – студентів Кам'янець-Подільського коледжу культури та мистецтв Андрія Веренчука та Костянтина Тимошенко на сцені з'явилися юнаки із корзинами перших весняних квітів. Під ніжну музику вони вручали кожній присутній на святі жінці такий маленький подарунок.

     З найкращими побажаннями добра, миру та злагоди виступили перший заступник голови Хотинської районної адміністрації  Володимир Марцинкевич, голова Хотинської районної ради Олександр Плаксивий, міський голова Микола Головльов та військовий комісар Ігор Шевчук. Під час заходу усі охочі робили благодійні внески на лікування та реабілітацію воїнів АТО.

     У концертній програми взяли участь зразковий аматорський хореографічний колектив сучасного танцю «Крок вперед» (керівник – Віра Тамазликар), Іван Керницький, Іван Рижий, Микола Раєвський, Ростислав Панівський, Олександр Бакрів, Зіновій Кобелюх, Михайло Сукало та концертмейстер Микола Галаджианц. Свої музичні вітання дарували колектив викладачів місцевої музичної школи та дитячий духовий оркестр.