«В день злуки ми беремося за руки!»

 22 січня на кордоні Чернівецької та Хмельницької областей відбувся урочистий флешмоб з нагоди Дня Соборності України «В день злуки ми беремося за руки!». У заході взяли участь представники громадськості та влади обох областей. Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх, хто долучився до становлення єдиної суверенної та незалежної України, загиблих під час Революції Гідності й тих героїв, які загинули на Сході нашої держави.

 З вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник голови Хотинської районної державної адміністрації Володимир Марцинкевич та військовий комісар Ігор Шевчук.

 З метою відтворення подій 1919 року, які стали початком нової ери у процесі формування нації хотинчани із жовто-блакитними прапорцями в руках створили колону. Прапороносці з Державним Прапором та прапором району, оркестр та уся громада святковою ходою рушили назустріч представникам Хмельниччини. Зустрівшись, учасники флешмобу взялися за руки і вигукували гасла: "Слава Україні! Героям слава!", "В день злуки беремося за руки!", "Слава нації! Смерть ворогам!", "Україна понад усе!", "Хмельниччина та Чернівеччина! Разом назавжди!", "Буковина та Поділля! Разом назавжди!". Особливого колориту імпровізованому святковому возз'єднанню надавали музичні твори, які виконували оркестрові групи з обох областей.