Нові перемоги творчої студії CoolKids

1_7Минулий тиждень став часом великих успіхів для творчої студії CoolKids. Участь їхньої роботи "Чисті води" на Міжнародному екокінофестивалі Ocean Youth у Гонконзі виявилася надзвичайною. Цей фестиваль, який відбувся 8 червня у морському музеї, зібрав учасників з усього світу. Було подано понад 200 фільмів та сценаріїв з 50-ти країн. Творча студія CoolKids під керівництвом Тетяни Федоруци взялася за важливу тему – збереження чистоти океанів та їхнього впливу на морське життя. У своїй стрічці юні творці привернули увагу до серйозних проблем, що загрожують морським екосистемам. Їхня робота отримала заслужену перемогу в категорії 10–14 років, засвідчивши високий рівень професіоналізму і творчого підходу.

Ця ж стрічка потрапила до п’ятірки фіналістів у своїй віковій категорії на конкурсі дитячих кіноробіт, який проходив в рамках Міжнародного кінофестивалю "Чілдрен кінофест". Членами журі були відомі українські кінематографісти - режисерка анімаційних стрічок Анна Дудко, кінокураторка Ольга Бірзул та режисер Роман Любий.

Ювілейний концерт тріо «Журавка»

1 3Цього року свій творчий ювілей відзначили талановиті бандуристки з колективу «Журавка». У їхніх руках бандура і плаче, і сміється, а чарівні голоси й глибоке звучання цього інструменту створюють неповторну атмосферу, яка не залишає байдужим нікого. Ювілейний концерт з нагоди 40-річчя від часу створення народного аматорського тріо бандуристок «Журавка» Хотинського будинку народної творчості та дозвілля став справжнім святом української пісні. Марія Сельська, Ганна Рогова та Марія Керницька подарували глядачам неймовірні емоції своїм віртуозним виконанням. Їхня майстерність вражає: бандура звучить дзвінко, яскраво та чарівливо, а їхній спів проникає глибоко в серце. Вдячні глядачі щиро дарували овації, квіти й теплі привітання.

Міжнародний фестиваль "Джерело надій": свято дитячих талантів та мрій

1_8У Хотині відбувся Міжнародний фестиваль "Джерело надій", який вже традиційно дарує дітям незабутню святкову атмосферу та можливість продемонструвати власні таланти. Цей захід став справжнім святом для всіх учасників та гостей міста. На розсуд компетентного журі було представлено безліч хореографічних та вокальних композицій, які вразили своєю професійністю та емоційною глибиною. Молоді танцюристи зачарували глядачів своєю грацією та енергією, а співаки підкорили серця чудовими голосами та артистизмом.

Долучилися до благодійного заходу

photo 2024-05-21 10-59-40Мотиваційний благодійний музично-танцювальний джем «Під одним небом» відбувся у місті Кам’янець-Подільський. Учасники зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю «Крок вперед» долучилися до благодійного заходу.

Разом з іншими колективами юні танцюристи Хотинщини зібрали 13 200 грн за 3 години дійства. Кошти були надані представникам благодійного фонду «Добромобіль». Дякуємо за співпрацю та щиру підтримку нашого колективу студії сучасного танцю «Аджанта». Разом до перемоги!

Чергові перемоги юних танцюристів

1_2Нещодавно талановиті учасники зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю «Крок вперед» Хотинського БНТД (керівник - Вікторія Пшенишнюк) побували на Всеукраїнському фестивалі–конкурсі хореографічного мистецтва «DANCE FEST «TERYTORIYA PA» (м. Львів). Це - творчий конкурс нового рівня та новий досвід для наших учасників.