Героям-патріотам славу складаємо! Революцію Гідності пам’ятаємо!

1 1«Героям-патріотам славу складаємо! Революцію Гідності пам’ятаємо!» - під такою назвою у Хотині відбувся пам’ятний захід, приурочений дню Гідності і Свободи, який в Україні щороку відзначають 21 листопада, саме у річницю початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності.

Біля пам’ятного хреста Героям Хотинщини, які загинули за Незалежність України, зібралися жителі Хотинської громади, працівники міської ради, юні джури Хотинської ЗОШ №5 та усі небайдужі. Хлопці – майбутні захисники тримали синьо-жовті прапори, які розвівав рвучкий вітер, як тоді, на Майдані...

У центрі – фотографії полеглих бійців-земляків, а також банер зі світлинами загиблих майданівців, яких згодом назвали Небесною Сотнею. Вони залишилися у наших спогадах вічно молодими.

Колективи Хотинського БНТД

vseukr17 copy1До Всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва працівники Хотинського будинку народної творчості та дозвілля вирішили створити цикл розповідей про народні (зразкові) аматорські колективи, які діють при цьому закладі.

Вихованці вітали своїх керівників

Кул тура-реп.mp4 snapshot 02.03Юні учасники колективів Хотинського БНТД щиро вітали своїх керівників з професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Ви добрі, талановиті, вмієте навчити всьому, що самі знаєте і навіть тому, що лишень опановуєте. Ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування з мистецтвом, вносите у буденне життя гарний настрій, а ще заохочуєте до сцени, до участі в концертах та конкурсах. Висловлюємо щирі слова подяки за ваш труд!

Колектив Хотинського БНТД вітає працівників соціальної сфери з професійним святом

imgdensocpracВідзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана держави і подяка жителів за працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові й тепла. В цій сфері можуть працювати люди, які самовіддано служать обраній справі, ті, яким властиві доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі.

До Дня працівника соціальної сфери ми вирішили ближче ознайомити жителів Хотина з установами соціальної сфери міста та людьми, які щодня піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Над відео працювали Віра Тамазликар і Тетяна Федоруца.

Halloween party

IMG 045Цьогоріч керівники зразкового аматорського театру юного глядача Леся Микитенко, зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю «Крок вперед» Віра Тамазликар та керівник креатив-клубу «Веселі ідейки» Тетяна Федоруца організували Halloween party для своїх гуртківців. Страшне свято нечисті відзначається щороку в багатьох країнах світу. Люди вибирають собі образ наГеловін, роблять яскравий макіяж і вирушають святкувати. Цього року свято припадало на неділю, але гуртківці святкували в два етапи.

У п’ятницю відбулася розважальна програма для діток молодшого віку з тематичними конкурсами від Лесі й Тані, а також дискотекою від Віри. Усі дітлахи отримали в подарунок цукерки. У суботу відбулася насичена програма для дорослих у вигляді квесту темними куточками будинку культури із незвичайними завданнями.