АМАТОРИ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «РОДОСЛАВ» - 2015

Нещодавно учасники аматорського ансамблю народної пісні «Родина»Кельменецького РБНТД та художник-аматор Дмитро Бескубський зі своєю донькою Юлією вперше стали учасниками фестивалю родинної творчості «Родослав» – 2015, який проходив у м. Кам’янці–Подільському Хмельницької області.

 Участь у заході також взяли начальник відділу культури Кельменецької РДА Наталя Чепурняк та директор РБНТД Алла Ілаш. Не дивно, що саме «Родина» презентувала культуру Кельменеччини, адже всі учасники колективу вже давно стали однією сім’єю, а в родині Бескубських любов до малярства спадкова.

 Захід розпочався екскурсією по Старому місту, де учасники мали змогу помилуватися найвизначнішими пам’ятками архітектури. На виставці майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Дмитро та Юлія Бескубські презентували свої найкращі роботи. Головне дійство розпочалося у місцевому палаці культурі. Ансамбль народної пісні «Родина» настільки зачарував глядачів та організаторів свята, що було вирішено – саме вони завершатимуть програму фестивалю. У той день колектив потішив присутніх, виконавши найкращі пісні у своєму репертуарі: «Взяло дівча відра», «Соловейко», «Хай живе рідна Україна».

 Всі учасники стали дипломантами фестивалю. Та найбільше, що їм запам’яталося – це море позитивних емоцій, теплий прийом і щире захоплення глядача.

 

Наталія Білобрицька,

 провідний методист

 Кельменецького РБНТД