24-ТА РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ НА КЕЛЬМЕНЕЧЧИНІ

23 серпня в Кельменцях відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України. В урочистостях взяли участь очільники району, представники трудових колективів, волонтери, представники громадських організацій та політичних партій.

 Дійство розпочалося на Центральній площі міста підняттям Державного Прапору України. Почесне право підняти синьо-жовтий стяг отримали учасники АТО Віталій Рудий та Дмитро Дмитрюк. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Кельменецької райдержадміністрації Віталій Швець та Кельменецький селищний голова Валентин Твердохліб. Наймолодші жителі Кельменців - вихованці ДНЗ та місцевого ліцею виконали хореографічну композицію на патріотичну тематику. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих, хто загинув за волю і незалежність нашої держави.

 У Кельменецькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися урочисті збори і святковий концерт. Під час урочистих зборів керівники району вручили найкращим працівникам почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради. Вже доброю традицією під час святкування Дня Незалежності стало нагородження почесних громадян Кельменецького району. Цього року ці почесні звання було присвоєно Марії Тимінській та Віктору Ілашу. Свою грошову винагороду вони вирішили передати на потреби воїнів АТО.  

 Під час святкового концерту глядачів своїми виступами потішили дует подружжя Віолети та Миколи Пуюлів, Ірина Рябко, Тетяна Герасимчук, Аліна Шевчук, Руслана Нікула, Софійка Чебан, Віталіна Ніколайчук, Фіалка Якимчук, Микола Ганін та вихованці Кельменецького ДНЗ № 1.

 Енергійними та запальними танцями усіх присутніх зачарували народний аматорський ансамбль танцю «Зеленчани» БНТД с. Зелена (керівник - Микола Чорноморець), вихованці ДНЗ с. Росошани, танцювальні колективи «Натхнення» (смт. Кельменці) та «Грація» (с. Козиряни).

 У фойє районного будинку народної творчості та дозвілля було розгорнуто виставку виробів народних майстрів декоративно-прикладного мистецтва Кельменеччини.