Відкриття талантів у Перківцях

Семінари в культосвітніх закладах району - явище звичне. Під час цих навчально-методичних заходів культпрацівники обмінюються досвідом, навчаються нових форм культурно-дозвіллєвої діяльності, збереженню культурної спадщини задля єдності поколінь, виховання молоді в кращих традиціях нашого народу.

Добрим прикладом цього став районний семінар клубних працівників у Перківцях, який проводився дев’ятого липня. Захід мав духовно-просвітницьке спрямування і його основна частина називалася «Милосердя та любов, добро та ввічливість цілий світ від бід врятують».

Серед учасників були люди різних вікових категорій, як підтвердження того, що у цьому селі свято бережуть добрі традиції і передають із покоління в покоління. Духовні піснеспіви у виконанні церковного хору під керівництвом колишнього директора будинку культури Галини Репти доповнювали патріотичного та родинного змісту пісні від представників педагогічного, учнівського, студентського творчого аматорського активу села. З дитячих вуст линули й віршовані рядки.

Нікого не залишили байдужими пісні на слова художнього керівника Перковецького БНТД Валентина Волощука та музику Віктора Ніколайчука з Вартиківців у професійному виконанні вчителя музики Ігоря Доманчука, які присвячені подіям на Сході України.

Хвилиною мовчання та запалюванням поминальних свіч присутні вшанували пам’ять земляків, загиблих в АТО, зокрема Олександра Гарбуза з села Путрине, яке також належить до Перковецької сільської ради.

Провели захід, налаштовуючи серця глядачів на милосердя, любов до ближнього, добрі справи, директор Перковецького будинку народної творчості та дозвілля Руслана Панчук та заступник директора Перковецького навчально-виховного комплексу Ірина Дериторська. Вони ж і розповіли на початку семінару про тісну співпрацю цих двох сільських установ заради виховання молоді.

Другу частину вечора провела вчителька однієї із чернівецьких шкіл, жителька Перківців Ганна Волощук.

А про розуміння проблем клубного закладу та співпрацю з ним сільської ради розповів Перковецький сільський голова Віссаріон Білик.

Залу БНТД прикрашала виставка духовної літератури та ікон, а також роботи місцевих умільців на духовну тематику.

У підведенні підсумків семінару взяли участь директор районного БНТД Алла Ілаш, провідний методист Надія Тудан, методист з організації дозвілля Людмила Мельник, директор Лівинецького БНТД Тетяна Іванська, які схвально відгукнулися про захід, подякували своїм колегам з Перківців, відзначили хорошу виконавську майстерність аматорів сцени, назвавши їх відкриттям талантів.

 

Сніжана Андрущак

Фото автора