Кельменчани відзначили День молоді

У неділю, 28 червня, в арт-сквері Небесної Сотні, що в Кельменцях, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня молоді. З найкращими побажаннями до прогресивної та творчої молоді Кельменеччини звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк. У цей день Україна відзначала подвійне свято - День Конституції та День молоді. «Саме молодим належить творити майбутнє нашої країни, захищати її та розбудовувати», - сказав посадовець.

У своєму виступі відзначив також, що сьогодні молоде покоління своїми вчинками подає приклади небайдужості, героїзму та патріотизму за долю нашої держави: «Молодь першою вийшла на Майдан під час Революції Гідності, і зараз продовжує виконувати свій громадянський обов’язок на східних рубежах нашої країни, мужньо захищаючи територіальну цілісність України».

З вітальним словом від імені молоді району виступила методист аматорського мистецтва районного будинку народної творчості та дозвілля Наталія Білобрицька.

З нагоди Дня молоді перший заступник голови РДА вручив Почесні грамоти райдержадміністрації та райради і цінні подарунки учасникам АТО. Почесними грамотами були відзначені також кращі працівники підприємств, установ та організацій району.

А на завершення відбувся святковий концерт «Сузір’я юних талантів Кельменеччини» за участю молодих виконавців району.