Кельменчани вшанували пам`ять героїв Небесної Сотні та жертв голодомору

У Кельменцях відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, а також вшанування пам`яті жертв голодомору та політичних репресій. Участь у заході взяли керівництво району, представники трудових колективів та засобів масової інформації.

У своєму виступі голова Кельменецької районної державної адміністрації Сергій Буняк зазначив, що цього року 21 листопада Україна вперше відзначає День Гідності та Свободи. Він закликав присутніх пам`ятати усіх, хто віддав життя за новітню Україну, усіх, хто стояв і стоїть на захисті нашої волі, миру і спокою, на захисті кордонів нашої держави.  Очільник району згадав й про те, що Україна стала ареною масштабної  національної трагедії – геноциду українського народу у 1932-1933 та 1946-1947 роках. Наприкінці свого виступу Сергій Буняк закликав усіх присутніх приєднатися до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання та Всеукраїнської акції «Запали свічку».

Справжньою окрасою заходу стала година-реквієм «Скорботна свічка пам`яті людської», підготовлена працівниками відділу культури Кельменецької райдержадміністрації. Усіх присутніх вразила акторська майстерність Наталії Білобрицької.

Урочисті заходи завершилися покладанням квітів до пам`ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій. Траурна хода пройшла центральною вулицею Кельменців, а у пам`ять про невинно убієнних було запалено свічки.