На Кельменечинні відначили день вчителя

НА КЕЛЬМЕНЕЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯЩорічно, у першу неділю жовтня, ми маємо можливість привітати з професійним святом усіх вчителів. 2 жовтня у Кельменецькій районній державній адміністрації відбулося урочисте вшанування працівників освіти. Зал був переповнений представниками ліцею, сільських шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району.

 Педагогів щиро вітали голова районної державної адміністрації Сергій Буняк, начальник управління освіти РДА Любов Мартинюк та голова профкому працівників освіти Таїсія Паламар.

«Кельменецький край славиться своїми освітянами. Це потужна та дружня родина, в якій кожен зокрема та всі разом є великою силою у розбудові країни. Сьогодні, як ніколи, на вас лежить відповідальне завдання - виховувати підростаюче покоління у патріотичному дусі, прищеплювати відчуття нації та справжню синівську любов до України», - наголосив у своєму вітальному слові Сергій Буняк.

НА КЕЛЬМЕНЕЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

 «Щира подяка за витримку, мужність, натхненну працю всім тим, хто причетний до освітнього процесу: педагогам, вихователям, тренерам, кухарям, техпрацівникам, завгоспам, - з такими словами звернулася до освітян начальник управління освіти РДА Любов Мартинюк. – Подяка всім, хто вкладає душу у роботу, достойно виховує найцінніше, що в нас є – наших дітей».

Головна освітянка району зазначила, що на сьогодні мобілізовано 10 працівників освіти. «Не можу збагнути, чому в такій прекрасній державі сталася війна? Чому гинуть люди? Чому сиротами стають малі діти, а вдовами - молоді дружини?» Пам'ять загиблих уродженців Кельменеччини та усіх тих, хто поліг за Україну, присутні вшанували хвилиною мовчання.

НА КЕЛЬМЕНЕЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

 Зі словами вдячності до привітань долучилася й Таїсія Паламар. Вона відмітила відповідальне та важливе завдання праці вчителів, які несуть в світ доброту сердець і світло пізнання.

Кращих освітян було нагороджено почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, а також грамотами управління освіти. А розрадою та святковим подарунком для присутніх став виступ вихованців Кельменецького ДНЗ №1, ДЮЦу, загальноосвітнього ліцею, який викликав посмішки та радість на обличчях педагогів. У виконанні дуету Миколи Ганіна та Володимира Паламарчука звучали українські пісні «Мій рідний край», «А ми удвох». Зі щемом у серці та сльозами на очах глядачі слухали пісні народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Журавка».

Начальник відділу з питань

внутрішньої політики та доступу

до публічної інформації апарату

Кельменецької районної

державної адміністрації

І. РАРЕНКО

НА КЕЛЬМЕНЕЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ