Бібліотекарів Кельменецького району вітали з професійним святом

БІБЛІОТЕКАРІВ КЕЛЬМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ  ВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ30 вересня у Кельменецькій центральній районній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. З професійним святом бібліотекарів району привітав заступник голови Кельменецької райдержадміністрації Ігор Усатий.

 У своєму виступі він зазначив, що саме бібліотекарі несуть жителям населених пунктів району різну цікаву інформацію, сіють в душах добре й вічне. «Сьогодні ми живемо з вами в непростий час, коли намагаються перекрутити історію. Перед вами стоїть завдання спрямовувати підростаюче покоління, молодь до історичних книг, до правди, виховувати дітей у патріотичному дусі, любові до своєї Батьківщини. Адже наше суспільство заслуговує на те, щоб знати істину», - наголосив Ігор Усатий.

 За сумлінне виконання своїх службових обов’язків, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення в районі Всеукраїнського дня бібліотек заступник керівника виконавчої влади району вручив почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради завідувачу відділу обслуговування центральної районної бібліотеки КУ «Кельменецька централізована бібліотечна система» Віоріці Дєдовій; завідувачу бібліотекою-філією села Бабин КУ «Кельменецька централізована бібліотечна система» Валентині Єренчук; завідувачу відділу комплектування та обробки документів центральної районної бібліотеки КУ «Кельменецька централізована бібліотечна система» Людмилі Єрьоменко. Від відділу культури Кельменецької райдержадміністрації зі щирими словами подяки виступив головний спеціаліст Володимир Паламарчук, який вручив грамоти відділу культури РДА.

 Ведучими заходу було сказано багато гарних та щирих слів на адресу бібліотечних працівників. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної сотні та усіх тих, хто поліг, захищаючи територіальну цілісність України. Своїх колег привітала директор центральної бібліотечної системи Ніна Сливка, яка вручила диплом ІІІ ступеня бібліотекарям Руслані Ус і Тамарі Якубенко з бібліотеки-філії села Росошани за ІІІ місце в обласному огляді-конкурсі на кращу сільську бібліотеку.

 Для усіх присутніх працівники культури району зорганізували невелику концертну програму. Дует у складі Миколи Ганіна та Володимира Паламарчука виконав пісні «Мій край», «Я назову тебя зоренькой», разом з Людмилою Мельник вони заспівали «Два лебеді». На завершення програми прозвучала музична композиція «Моя Україна».