"На крилах надій" у Кельменцях

12 червня 2014 року в районному будинку народної творчості та дозвілля смт. Кельменці  проведено районний тур обласного фестивалю для людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надій».  Учасників фестивалю привітала начальник відділу культури райдержадміністрації  Наталя Чепурняк,  яка підкреслила, що головною метою  фестивалю є Доброта і Милосердя - це  два крила, на яких тримається людство.

на крилах надій

Щороку на теренах Кельменеччини  фестиваль відкриває нові багатогранні таланти. В цьому році дебютантами фестивалю стали  Анастасія  Петрюк (картини, вишиті бісером), Антоніна Адащук                   (вишивання та декорування картин),  Наталя Білобрицька та Валентина Синюк ( художнє читання). Всього у фестивалі брало участь понад 30 учасників, які демонстрували  присутнім свої таланти у театрально-розмовному, хореографічному, пісенному жанрах та декоративно-прикладному мистецтві. Свято пройшло тепло і по родинному. Начальник управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Ліна Руснак, яка переймається  проблемами людей з особливими потребами,  тепло подякувала за участь у фестивалі всіх учасників та вручила конверти з матеріальною допомогою.

на крилах надій

 

         Своє мистецтво на заключному фестивалі у Чернівцях від Кельменецького району представлятимуть 4 учасники – переможці районного туру.

 

на крилах надій