День Конституції України відзначено на Кельменеччині

DSC 079827 червня в залі засідання райдержадміністрації та райради відбулися урочистості з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України. У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Швець, заступник голови районної ради Анатолій Горобець, депутати районної ради, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудові колективи установ, підприємств і організацій району, представники громадських організацій та засобів масової інформації .

З нагоди державного свята Віталій Швець виступив з вітальним словом, зазначив, що Конституція України – головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. «Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній правовій державі. Головним її здобутком є те, що вона юридично закріпила в українському суспільстві ідеали справедливості, рівності та людської гідності, які сповідують усі цивілізовані країни світу».

Для усіх присутніх працівники культури подарували святковий концерт із музичними вітаннями, якідодалиучасникам урочистостейсвяткового настрою напередодні знаменної державної дати.

Сформувавши колону, по завершенню урочистостей, учасники заходу поклали корзини квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку та меморіальних дошок загиблим учасникам АТО.