Забілів снігами гай - іде Святий Миколай!

48383263 301949197095879 7939351530325409792 nЄ у грудні чисте, світле, добре традиційне свято, яке з нетерпінням чекають усі діти – день Святого Миколая. Для дорослих - це нагода стати на деякий час добрими чарівниками, яким діти розповідають свої найзаповітніші бажання, які здійсняться у чарівну ніч, коли прийде Миколай із синьоокими янголятами та залишить під подушкою хорошої дитини подарунок. Незадовго до свята маленькі діти пишуть до Святого Миколая листи із своїми побажаннями та кидають їх у поштову скриньку або кладуть на вікно, а також моляться до нього, просять, передусім, здоров’я своїм батькам та миру в нашій країні. Напередодні свята дітки згадують свої добрі та погані вчинки, порівнюють, яких більше. Чи заслуговують вони на подарунок від святого? Чи можливо він принесе їм різочку? Чемні діточки обов’язково знайдуть під своєю подушкою довгоочікуваний подарунок, а неслухи – прутик. Адже різочка - це своєрідне попередження дитині про те, що потрібно задуматися над своєю поведінкою та виправитися, щоб отримати подарунок.

Дев’ятнадцятого грудня біля головної ялинки смт. Кельменці зібралися веселі, рухливі та завзяті малята, котрі у той день мали змогу поспілкуватися зі Святим Миколаєм та отримати море позитивних вражень від дійства. Біля ялинки розмістили будиночок Миколая, де він зі своїми янголятами готувався до святкового дійства, яке організували та підготували працівники культури, дитячо-юнацького центру, музичної школи ім. Михайла Ткача разом зі своїми вихованцями.

«Місяці зимові йдуть, свята величні з собою ведуть. Ідуть від хати й до хати зі святим Миколаєм привітати», - такими словами розпочалося казкове дійство. Цікаву гумористично-театральну постановку про жіноче та чоловіче передноворічне господарювання підготували та виконали працівники Кельменецького дитячо-юнацького центру. Разом зі своїми вихованцями вони привітали зі святом усіх жителів Кельменців. До привітань приєдналися працівники культури та разом з щедрувальною групою заспівали «Щедрик», «Щедрий вечір, добрий вечір». Із живого імпровізованого коридору під супроводом янголів на сцену вийшов сам Святий Миколай, роль якого виконав Микола Ганін.

Запальними танцями присутніх потішив хореографічний колектив «Розмай» (керівник – Володимир Паламарчук) та молодша група танцювального колективу «Натхнення» (керівник – Світлана Цвинтарна). Настав довгоочікуваний момент, коли діти разом з вчителями створили величезне коло біля новорічної ялинки, а до кожної дитинки підійшов Миколай та вручив солодкий гостинець. Подякувавши святому, дітки зібралися перед святковою ялинкою, щоб зробити фото на згадку. Завершальним акордом театрального дійства став виступ Дар’ї Швець. Спонсорами свята виступили Кельменецька селищна рада, Кельменецький професійний ліцей та приватний підприємець Марія Тимінська.

Аліса РУСНАК