Хлопці та дівчата, ходімо Калиту зустрічати

IMG 8307Є у нашого народу чудова традиція – святкувати вечорниці. Віддаючи шану минувшині, беручи все найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо те найдорожче, що є в народі - його пісню, мову, історію, звичаї.

12 грудня у Кельменецькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбулося театралізовано – мистецьке дійство «Хлопці та дівчата, ходімо Калиту зустрічати», участь в якому взяли члени любительських об’єднань « Кому за..» та «Жіноча доля».

Ролі виконували: мама - Галина Гончарюк, директор Народного дому с. Лукачани, дочка – Ангеліна Верлан, завідувач клубу станції «Ларга» смт. Кельменці, парубок – Богдан Дерев’янко, куми - Володимир Паламарчук, Світлана Цвинтарна, Дмитро Требик, Наталія Білобрицька, Христина Єрофєєва–Бідюк, методисти Кельеменецького РБНТД, Микола Ганін, художній керівник РБНТД, Ніна Сливка, Віталій Федоров, Наталя Регульська, Марія Ткач, Марія Герман, хлопці та дівчата – учні Кельменецького ліцею.

На вечорницях не просто розважалися, а вишивали, співали пісень, танцювали, проводили ворожіння, куми розповідали як колись відбувалося сватання, що було цікавим для всіх присутніх.