Найкращий читач у Кельменцях

 Найкращий читач у КельменцяхЩороку в Кельменецькій районній ЦБС проводять конкурс найкращого юного читача бібліотеки. Ось і цього року тут пройшов другий тур конкурсу «Кращий читач Буковини»-2018, в якому брали участь читачі 6-7 класів, переможці першого туру в сільських бібліотеках-філіях.

 Кожний учасник презентував свою улюблену книгу, улюбленого героя та переконував присутніх, чому варто прочитати той чи інший твір. Аудиторія із захопленням слухала розповіді та мала змогу без машини часу перенестися у будь-яку епоху, простір разом з героями книг, а також пережити найрізноманітніші пригоди, відчути радість і сум, піднесеність і розчарування, солодкий смак перемоги і гіркоту невдач.

 Поважне журі на чолі з директором Кельменецької ЦБС Ніною Сливкою визначило переможців ІІ відбіркового туру серед учнів 6 класів. Переможцями стали Іванна Брагар (с. Новоселиця) – І місце, Валерія Білюк (с. Іванівці) та Олександра Герасимчук (с. Козиряни) поділили ІІ місце, Ярослава Андрійчук (с. Лівинці) – ІІІ місце.

 Серед учнів 7 класів – Уляна Демедюк (смт. Кельменці) – І місце, Андрій Гермак (с. Бабин) – ІІ місце, Наталія Гончарова (с. Нелипівці) – ІІІ місце. Переможці, які вибороли перші місця, у квітні будуть захищати честь Кельменеччини у наступному етапі конкурсу, який відбуватиметься в місті Чернівці.