Афганістан ми пам’ятаємо

 Афганістан ми пам’ятаємо У Кельменецькому районі відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-у річницю виведення військ з Афганістану.

 У рамках відзначення цієї пам’ятної дати в Кельменцях відбулася традиційна зустріч у форматі круглого столу воїнів-інтернаціоналістів Кельменеччини з керівництвом району та представниками різних служб. Учасники бойових дій на території інших держав піднімали важливі питання щодо їхнього пільгового забезпечення.

 Голова Кельменецької районної ради Віктор Ілаш та воїни-інтернаціоналісти взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку померлим воїнам-афганцям, Братської могили та до меморіальної дошки Олександру Паламарю та Сергію Ковальчуку. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого в Афганістані Сергія Нікули, учасників АТО Олександра Паламаря і Сергія Ковальчука, ветеранів Другої Світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, які померли вже у мирний час.

 На урочистих зборах у Кельменецькому районному будинку народної творчості та дозвілля з вітальними словами до воїнів-інтернаціоналістів звернувся голова районної ради Віктор Ілаш. Він відзначив, що колишні воїни, зберігаючи бойове братерство, займають активну життєву позицію, спрямовують зусилля на розвиток української держави, досягнення єдності та консолідації суспільства. Він підкреслив, що воїни-афганці першими підставляли своє плече для захисту нашої держави під час Революції Гідності та на Сході України. Вони - яскравий приклад для наслідування, взірць служіння народу і державі у наші дні. Учасників бойових дій на території інших держав відзначили почесними грамотами Кельменецької районної державної адміністрації та районної ради.

 З вітальним словом до побратимів звернувся голова районної організації УСВА Василь Дворак, який вручив почесні грамоти від обласної організації УСВА та грамоти і подяки Кельменецької районної організації УСВА.

 Святкового настрою додала концертна програма, подарована учасниками аматорських колективів та працівниками культури. Багато гарних слів на адресу воїнів-інтернаціоналістів звучало від ведучої Наталки Білобрицької. По завершенню урочистостей відбувся поминальний обід за загиблими учасниками бойових дій.