У Кельменцях відбувся благодійний фестиваль «На крилах надій»

У Кельменцях відбувся благодійний фестиваль «На крилах надій»17 листопада у святково прикрашеному фойє Кельменецького районного будинку народної творчості та дозвілля відбувся обласний благодійний фестиваль народної творчості для людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надій». Захід організувала Чернівецька обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів СОІУ (голова – Микола Рошко).

Охочі мали змогу помилуватися виставкою робіт учасників, в експозиції якої були вишиті рушники, ікони, серветки, вироби з бісеру, авторські картини та фотографії.

На свято завітали начальник управління праці та соціального захисту населення Кельменецької РДА Ліна Руснак, начальник відділу культури Кельменецької РДА Наталія Чепурняк, методист УМЦКБ Нелла Труфін.

У фестивалі взяли участь представники Кельменецького, Сокирянського, Заставнівського, Кіцманського, Глибоцького, Сторожинецького, Хотинського районів та м. Чернівців.

Під час заходу вирував справжній святковий настрій. На імпровізованій сцені учасники фестивалю демонстрували свої таланти і вміння у театрально-розмовному, пісенному, хореографічному жанрах та декоративно-ужитковому мистецтві.