На Кельменеччині вітали аграріїв

На Кельменеччині вітали аграріївЩедрий на свята останній місяць осені подарував нам День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято віншує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

 Досить символічно, що урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства розпочалися саме з пісні «Про хліб» у виконанні аматорського ансамблю народної пісні «Родина» Кельменецького РБНТД. Як говорить народна мудрість: «Хліб – усьому голова». Саме завдячуючи важкій праці хлібороба, маємо на столі хліб та до хліба. З вітальної промовою до учасників святкового дійства звернувся голова Кельменецької райдержадміністрації Віталій Швець.

За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращим аграріям району керівник виконавчої влади району вручив почесні грамоти Кельменецької районної державної адміністрації та районної ради. Начальник відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Василь Ганжелюк підбив підсумки всього зробленого за рік, аналізував усі досягнення агропромислового комплексу. Святкового настрою присутнім додали виступи Людмила Манчул, дуету «Мальви», дипломанта конкурсу ім. Н. Яремчука «Пісня буде поміж нас» Ігоря Доманчука. На завершення свята учасники аматорського ансамблю народної пісні «Родина» пригостили всіх присутніх запашною випічкою та короваєм.