У арт-сквері Небесної Сотні відбулися святкові заходи до Дня захисника України

14 жовтня у арт-сквері Небесної Сотні смт. Кельменців відбувся святковий благодійний концерт ВІА «Рикошет» (м. Чернівці), до складу якого входять воїни-інтернаціоналісти та учасники АТО (керівник - Юрій Річкінда). Організатори святкового дійства - спортивно-патріотичний клуб «Шершні» (керівник - Юрій Цуркан) та представники громадських організацій учасників АТО і воїнів-інтернаціоналістів.

З вітальним словом до присутніх звернувся керівник ВГО «Ніхто крім нас» у Чернівецькій області Юрій Ковалець, який за активну участь у підтримці та розвитку військово-спортивного, патріотичного виховання підростаючого покоління, свідому громадську позицію вручив подяки приватному підприємцю Марії Тимінській та керівнику ПП «Югро» Лілії Бортич. З вітаннями від народного депутата України Юрія Бурбака виступив його помічник Володимир Чорний. Провела захід Наталка Білобрицька.

Військовослужбовці ВПС «Кельменці» влаштували показ бойової зброї та спецзасобів, майстер-клас із збору та розбору автомата Калашникова продемонстрували члени СПК «Шершні», учні Кельменецького ліцею Василь Сокульський, Віталій Мамонов, Мирослав Шерепітко та Юрій Шевченко. Охочі мали змогу постріляти з пневматичної зброї, а також скуштувати страви польової кухні. Зібрані під час концерту кошти будуть передані учаснику АТО з села Грушівці Миколі Сосніну.

 <p>

</p>