У Бузовиці гостинно відчинив двері оновлений Народний дім

Села… Їх так багато на карті України, вони знайомі і незнайомі, малі і великі, немов живі острови, які славляться своїми людьми: творчими, талановитими, працьовитими, патріотичними, просто добрими, щедрими, щирими.

Нещодавно оновлений Народний дім у селі Бузовиця Кельменецького району привітно зустрів своїх гостей. Зала ледь вміщувала усіх охочих переглянути дійство. Розпочала концертну програму директор Народного дому Інна Сташкевич. Вона щиро подякувала усім, хто допомагав оновити приміщення закладу.

За давньою українською традицією гостей зустріли випеченим місцевими господинями короваєм, який увібрав у себе все тепло рідної землі. Того дня у залі були присутні люди, якими славиться Бузовиця – пасічники, вишивальниці, саме їм і присвятили концертну програму. Майстрині отримали від директора Народного дому полотно, що згодом вишиють, як оберіг для села. Не забули й про жінок, які зі звичайних продуктів створюють незвичайні шедеври кулінарного мистецтва – торти, пироги, короваї. Розповіли присутнім про Миколу Боднаря, який утримує своєрідний зоопарк: фазанів, кроликів, нутрій, перепілок, голубів.

На свято завітали почесні гості - начальник відділу культури Кельменецької райдержадміністрації Наталя Чепурняк та директор Кельменецького РБНТД Алла Ілаш.

Щире захоплення та справжню хвилю оплесків у присутніх викликали виступи юних та дорослих учасників аматорських колективів. Для глядачів співали фольклорний ансамбль «Веретенце», вокаліст Сашко Боднар, а дебютний виступ ансамблю «Горлиця» став родзинкою заходу. Свої хореографічні номери подарували учні третього і четвертого класів Бузовицького НВК. Гарний настрій присутнім подарував гість з Кельменців - Микола Ганін, гумореску розповіла Валентина Штельмах.

Хвилиною мовчання згадали тих людей, які відважно боролися за наше майбутнє, вшанували Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули на Сході України.

Концертну програму провели Ольга Перчук, Іван Кирилюк, Софія Гарюк, Андрій Ромашенко. Місцеві господарі пригощали присутніх короваєм з різними сортами меду, а у залі розгорнули виставку вишитих серветок, картин, рушників, подушок, сорочок, скатертин, суконь.