У Кельменцях відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Турбота про людей похилого віку – справа усього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави.

28 вересня напередодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у Кельменецькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися урочистості, на які були запрошені голови, представники первинних ветеранських організацій та ветерани праці району.

Того дня привітав людей похилого віку заступник голови Кельменецької районної ради Анатолій Горобець. Посадовець від імені керівництва району висловив щиру вдячність ветеранам за збережене багатство нашого краю, мудрість, а також гідний приклад молодому поколінню. Активних ветеранів було відзначено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, обласної і районної організацій ветеранів України.

З найкращими побажаннями довгих і щасливих років життя, здоров'я та радості виступили голова ради районної організації ветеранів України Василь Флоряк, начальник управління праці та соціального захисту населення Кельменецької РДА Ліна Руснак, начальник Кельменецького управління обслуговування головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Тетяна Присакар, начальник Кельменецького РЕМу Віталій Федоров.

Музичні вітання дарували учасники аматорських колективів Кельменеччини: дует «Обрій» у складі Ніни Сливки та Віталія Федорова, дуети у складі Миколи Ганіна та Володимира Паламарчука, Марти Навозняк та Лесі Катеренчук, вихованців ДНЗ №1 - братів Максима та Богдана Дожид, ансамблю народної пісні «Родина». Гарного настрою додали присутнім гуморески у виконанні Миколи Ганіна.