На Кельменеччині відзначили день Державного Прапора України та 26-ту річницю Незалежності України

23 серпня у Кельменцях відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України за участі керівників району, трудових колективів, українських воїнів, волонтерів, представників громадських організацій та політичних партій.

Урочистості розпочалися на Центральній площі районного центру біля пам'ятника Тарасу Шевченку з підняття Державного Прапора України. Цього року право підняти синьо-жовтий стяг надали дітям загиблого героя, учасника антитерористичної операції Сергія Ковальчука – Катерині та Петрикові Ковальчукам.

З вітальною промовою виступив Кельменецький селищний голова Сергій Буняк, підкресливши, що стяг України став символом боротьби за свободу та незалежність. До підніжжя пам'ятника Великому Кобзарю голова Кельменецької райдержадміністрації Віталій Швець, заступник голови районної ради Анатолій Горобець, селищний голова Сергій Буняк та заступник селищного голови Володимир Шенчуковський поклали корзини квітів. Квіти лягли до меморіальних дошок Героям Небесної Сотні та могил учасників АТО - Ігоря Філіпчука, Олександра Паламаря та Сергія Ковальчука.

З хореографічною композицією виступили учні Кельменецького ліцею та вихованці дитячих дошкільних установ. Своє музичне вітання присутнім подарував аматорський вокальний ансамбль «Журавка». Згодом у районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися урочисті збори та святковий концерт.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих героїв Ігоря Філіпчука, Олександра Паламаря, Олександра Гарбуза, Івана Ротаря, Сергія Ковальчука та усіх, хто пожертвував власним життям за Україну.

Керівник виконавчої влади району Віталій Швець спільно із заступником голови районної ради Анатолієм Горобцем з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Кельменеччини, захист територіальної цілісності України нагородили почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради кращих працівників господарського комплексу району, учасників АТО. Також відзначили й почесних громадян Кельменецького району.

Під час святкової концертної програми своїми художніми номерами присутніх потішили аматорські колективи «Перлина», «Натхнення», дуети у складі Богдана Дерев’янка та Олени Комерзан, Миколи Ганіна та Володимира Паламарчука, Ніни Сливки та Віталія Федорова, солісти Марта Навозняк, Ігор Доманчук, Леся Катеренчук, Ольга Халай, Дмитро Требик, Юлія Пислар, Олексій Бабина. Ведучими святкового дійства були Крістіна Єрофєєва-Бідюк та Богдан Деревянко.

Для всіх бажаючих у фойє районного будинку народної творчості та дозвілля було розгорнуто виставку фотографій українських воїнів різних часів та книжково-ілюстративну виставку «Соборна. Вільна. Незалежна», де були представлені документи про історію і сучасність нашої держави.