«Сузір’я талантів» подарувало бузовичанам феєрію казки

Довгоочікувана бузовичанами подія нарешті сталася – Бузовицький народний дім після ремонту глядацької зали радо зустрічав відвідувачів. За декілька місяців ремонтних робіт заклад просто не впізнати: замість аварійної – нова добротна сцена; замість прогнилої дерев’яної підлоги – нова плитка; а також оновлені за сучасними стандартами стіни та стеля, новенькі тюлі та одяг сцени.

Першими відвідувачами просторої, ошатної зали стали випускники 11 класу Бузовицького НВК. 24 червня тут у життєвий політ проводжали батьки своїх змужнілих синів та донечок-красунь.

Згодом бузовичани відзначали 297-річчя свого рідного села. З трепетом і хвилюванням чекав на цей день і колектив народного дому. Адже 15 липня мав відбутися дебют лялькової вистави «Солом’яний бичок». У серці організатора Інни Сташкевич жила тривога: чи сподобається глядачам? У очах юних акторів аматорського гуртка «Сузір’я талантів» читався страх: чи вдасться зіграти? А у погляді глядачів була скептична допитливість: що ж буде? Ще кілька хвилин - і залі з казково-золотистим серпанком почалося дійство таланту. Маленькі глядачі співпереживали бичкові так щиро, що в один момент увесь зал перенісся на лісову галявину. І не було дорослих і малих, акторів і глядачів, а була велика сім’я, яку об’єднала феєрична казка.

На чолі сім’ї стояли хранителі роду – бабусі і дідусі, які привели своїх чад (батьки були зайняті храмовими клопотами) на першу у селі лялькову виставу, яка була першою і для них. Вони, мудрі і досвідчені жителі села, не впізнавали у Дідові Ігорчика Кувілу, учня 7 класу; у Бабі – Владку Штефанко, ученицю 7 класу; у Вовкові – Ростика Стаднійчук, учня 7 класу; у Лисичці та Ведмедикові – Анну Продан, ученицю 8 класу; у Зайчикові – Ольку Перчук, ученицю 4 класу. Адже ці юні актори, незважаючи на дебют, зжилися зі своїми ролями.

Після закінчення казки, як тільки стихли овації «Сузір’ю талантів», на сцену вийшли учениця 2 класу Валерія Романовська та директор Бузовицького народного дому Інна Сташкевич, які представили глядачам розважальну програму «Пірати Карибського моря». Дійство розпочалося урочистим посвяченням у пірати та відправленням в захопливу подорож по карті Джека Горобця. Програму продовжили конкурси та головоломки, веселі пригоди, ігри, змагання, танцювальний марафон. Острів «Чорна перлина» зустрів своїх піратів салютом та сувенірами. Ні одна дитина не пішла зі свята без подарунків, у всіх від свята залишилося безліч вражень.

День добігав до кінця, і коли задоволені маленькі бузовичани бачили кольоровопіратські сни у своїх ліжечках, дорослі та молодь села сходилися на гуляння під живу музику біля народного дому. До 6-ї ранку можна було чути, як бузовичани святкують День свого села.